Dezynsekcja

Tępienie szkodliwych owadów , (zwłaszcza pasożytniczych stawonogów jak muchy, komary, pchły, wszy i karaluchy, pluskwy) ich jaj i larw, ze względów sanitarnych i gospodarczych. Dezynsekcję można wykonać przez zastosowanie metody:

Chemicznej – środkami owadobójczymi  w postaci oprysku lub żelu.

Fizycznej  – parą, gorącym powietrzem, pułapkami z atraktantem pokarmowym.

Biologicznej- za pomocą innych organizmów żywych, pułapek feromonowych.

 

Deratyzacja (odszczurzanie)

Zwalczanie za pomocą środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych wszelkich szkodliwych gryzoni, najczęściej szczurów i myszy.

 

Dezynfekcja

Proces polegający na maksymalnym zniszczeniu drobnoustrojów w odkażanym materiale stanowiących zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt. Dezynfekcja wykonywana jest metodą opryskową, zamgławianiem, zadymianiem oraz ozonowaniem.

 

Deodoryzacja

Likwidowanie nieprzyjemnych i uciążliwych zapachów przy użyciu środków chemicznych oraz ozonatora. Ozon jest bardzo skutecznym gazem, który posiada bardzo skuteczne właściwości biobójcze, odkażające i likwidujące nieprzyjemne zapachy.

 

Ozonowanie

Proces polegający na wytworzeniu ozonu. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne generatory ozonu. Ozon jest 50 razy skuteczniejszy i 3000 razy szybszy niż chlor. Ozon jest odmianą tlenu i składa się z trzyatomowych cząsteczek. Jest gazem nietrwałym, a czas połowicznego rozkładu trwa 30 min. Po zastosowaniu ozonu nie ma niepożądanych pozostałości , jest tylko tlen. Ozon skutecznie dezynfekuje pomieszczenia  z bakterii i wirusów takich jak SARS, Wąglika czy koronawirusa. Metoda jest w pełni ekologiczna, nie wymaga stosowania środków chemicznych i jest całkowicie bezpieczna dla środowiska.

 

Koronawirus

Zabieg polegający na profesjonalnym i skutecznym zwalczaniu Koronawirusa – Sars Cov2 metodą opryskową, zamgławiania oraz ozonowania. Metoda usuwania wirusa są indywidualnie dobierane do potrzeb klienta.

 

Zabezpieczenie przed ptakami

Kompleksowe zabezpieczenie obiektów przed ptakami poprzez montaż imitacji ptaków drapieżnych, montaż siatek, kolców oraz urządzeń ultradźwiękowych.

 

Odkomarzanie

Proces mający na celu pozbycia się komarów, kleszczy i meszków. Zabieg dokonywany jest za pomocą wysokiej jakości urządzeń opryskowych oraz zamgławiających. Środki używane do odkomarzania są atestowane i  bardzo wysokiej jakości. Posiadamy doświadczenie w zwalczaniu komarów na małym areale jak również dużym, przekraczającym 1000 h. Skuteczność zabiegu odkomarzania jest na poziomie 70- 80%.


Szkolenia i Audyty

Na życzenie klienta firma DDD Green Clean może przeprowadzić szkolenie dotyczące zakresu dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji. Przeprowadzamy również audyty, które pozwolą zweryfikować obecny system zabezpieczenia obiektu przed szkodnikami. Zarówno audyty jak i szkolenia są indywidualnie dostosowywane do potrzeb klienta.