Firma DDD Green Clean powstała w 2007 roku w Krakowie. Firma świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej walki ze szkodnikami.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie DEZYNFEKCJI, DEZYNSEKCJI, DERATYZACJI, systemów HACCP, GHP, GMP, IPM między innymi metodami w skład których wchodzą : profilaktyka, monitoring, metody : chemiczne, fizyczne, higieniczne, mechaniczne, biologiczne. Są to tzw. Integrowane Metody Zwalczania , należy jednak pamiętać że metody zwalczania szkodników muszą być ostrożnie precyzyjnie dobrane, po dokładnej analizie i ocenie zagrożenia ze strony szkodników oraz miejsc ich bytowania. Tylko odpowiednie łączenie dostępnych metod i sposobów niszczenia szkodników powoduje że zabiegi DDD są :
skuteczne , ekonomiczne i co najważniejsze bezpieczne dla środowiska i zdrowia ludzi.

W naszej pracy dużą wagę przywiązujemy do nieustannego kształcenia i śledzenia najnowszych rozwiązań dotyczących tematyki szkodników i zagrożeń biologicznych.
Regularnie uczestniczymy w różnorodnych kursach, szkoleniach i seminariach wzbogacając swoją wiedzę potwierdzoną licznymi dyplomami i certyfikatami. Stanowi to doskonałe uzupełnienie praktyki i zapewnia naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Dostosowując zakres usług do potrzeb rynku, jak również wymogów służb sanitarnych harmonizujących polskie ustawodawstwo z prawem UE, oferujemy wprowadzanie u naszych klientów systemów zabezpieczeń przed szkodnikami i ich monitoringu zgodnie z systemem HACCP oraz zasadami GHP (Zasady Dobrej Praktyki Higieny) i GMP (Zasady Dobrej Praktyki Produkcji ). Obecnie wdrożyliśmy i działamy według najnowszej normy ochrony przed szkodnikami PN-EN16636. Posiadamy w swojej ofercie elektroniczny system nadzoru Pest Control – CERBER. System jest innowacyjny, ponieważ daje możliwość elektronicznego wglądu do zainstalowanych urządzeń.

Zapewniamy pełną dokumentację (zakresy prac i kontroli, schematy i plany, protokoły powykonawcze, instrukcje postępowania, itd.), monitoring, służymy doradztwem z zakresu profilaktyki.

Firma na pierwszym miejscu stawia sobie bezpieczeństwo dla ludzi i otoczenia oraz ochronę środowiska stawiając na ekologiczne metody zwalczania szkodników.