Jako firma posiadająca 15 lat doświadczenia posiadamy w swojej ofercie profesjonalną usługę w zakresie dezynfekcji (odkażania) pomieszczeń przeciwko wirusowi Sars -Cov-2. Nasze doświadczenie, oraz nieustanne podwyższanie kwalifikacji poprzez szkolenia umożliwia nam odpowiednie dobranie metody w celu skutecznego przeprowadzenie zabiegu.  Dobór odpowiedniej metody jest uzależniony od wielu czynników. Metody dezynfekcji jest dostosowana indywidualnie do każdego klienta, aby była skuteczna i bezpieczna.

Zabieg dezynfekcji wykonujemy:

Metodą zamgławiania  polega na rozprowadzeniu cieczy roboczej ( koncentrat dezynfekcyjny o odpowiednim stężeniu wraz z wodą) za pomocą generatora zimnej mgły (wysokiej jakości zamgławiacz ULV) dzięki któremu powstają 10 razy mniejsze krople (ok. 20 mikronów), niż przy oprysku szczegółowym (ok. 200 mikronów), które dają efekt mgły unosząc się w powietrzu, ale też dzięki temu cząsteczki wody wraz ze skutecznymi preparatami dezynfekcyjnymi penetrują każdą najmniejszą szczelinę.

Metoda ozonowania jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji . Ozon niszczy nie tylko wirusy, ale też chorobotwórcze bakterie, pierwotniaki ,grzyby i alergeny. Ozon jest 50 razy skuteczniejszy od chloru. Największą zaletą ozonu jest to że nie powstają produkty uboczne. Nadmiar ozonu rozkłada się do tlenu.