O Firmie

O Firmie

Firma DDD Green Clean świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej walki ze szkodnikami ( zwierzętami które znajdują się w danym obiekcie bez zgody i woli właściciela )

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie DEZYNFEKCJI, DEZYNSEKCJI, DERATYZACJI, systemów HACCP, GHP, GMP, IPM między innymi metodami w skład których wchodzą : profilaktyka, monitoring, metody : chemiczne, fizyczne, higieniczne, mechaniczne, biologiczne itd.

Są to tzw. Integrowane Metody Zwalczania , należy jednak pamiętać że metody zwalczania szkodników muszą być ostrożnie precyzyjnie dobrane, po dokładnej analizie i ocenie zagrożenia ze strony szkodników oraz miejsc ich bytowania.

Tylko odpowiednie łączenie dostępnych metod i sposobów niszczenia szkodników powoduje że zabiegi DDD są :
skuteczne , ekonomiczne i co najważniejsze bezpieczne dla środowiska i zdrowia ludzi.

W naszej pracy dużą wagę przywiązujemy do nieustannego kształcenia i śledzenia najnowszych rozwiązań dotyczących tematyki szkodników i zagrożeń biologicznych.
Regularnie uczestniczymy w różnorodnych kursach, szkoleniach i seminariach wzbogacając swoją wiedzę potwierdzoną licznymi dyplomami i certyfikatami ( do wglądu podczas spotkania ) Stanowi to doskonałe uzupełnienie praktyki i zapewnia naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Dostosowując zakres usług do potrzeb rynku, jak również wymogów służb sanitarnych harmonizujących polskie ustawodawstwo z prawem UE, oferujemy wprowadzanie u naszych klientów systemów zabezpieczeń przed szkodnikami i ich monitoringu zgodnie z systemem HACCP oraz zasadami GHP (Zasady Dobrej Praktyki Higieny) i GMP (Zasady Dobrej Praktyki Produkcji )

Zapewniamy pełną dokumentację (zakresy prac i kontroli, schematy i plany, protokoły powykonawcze, instrukcje postępowania, itd.), monitoring, służymy doradztwem z zakresu profilaktyki.

Strona należy do DDD Green Clean. Copyright (c) 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.